EcoUmed – pomóż nam tworzyć ekouczelnię!

  • na co dzień dbasz o środowisko?
  • ekologia to Twoja pasja?
  • widzisz jak niewiele robimy, aby zadbać o nasz świat?

Masz pomysł jak to zmienić? Weź udział w naszym konkursie!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i opisz swój projekt (max. 1 200 znaków) – jak Uniwersytet Medyczny w Łodzi może stać się ekouczelnią?

Masz czas do 2 marca.

Wygraj i odbierz nagrodę podczas uroczystego otwarcia Drzwi Otwartych 2018 już 7 marca. Na zwycięzcę czeka wspaniały rower miejski!

REGULAMIN KONKURSU

EcoUmed – nowy projekt Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, dzięki któremu stworzymy pierwszą kompleksowo proekologiczną uczelnię w Polsce:

  • Zielony Kampus
  • oszczędne gospodarowanie energią z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii
  • edukacja proekologiczna społeczności akademickiej


Wyrażam chęć uczestniczenia w wydarzeniu oraz wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w powyższym formularzu, przez organizatorów wydarzenia, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm., tylko i wyłącznie w celach ewidencyjnych na potrzeby organizacji wydarzenia. Akceptuję regulamin konkursu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi w celu korzystania z usługi newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 ze zm.). Administratorem danych jest Uniwersytet Medyczny w Łodzi (Al. Kościuszki 4,90-419 Łódź), zwany dalej Uczelnią. Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez Uczelnię wyłącznie w celu realizacji usługi newslettera polegającej na otrzymywaniu informacji związanych z działalnością Uczelni i wydarzeniach przez nią organizowanych. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu przepisów ustawy o ochronie danych osobowych. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Uczelni danych osobowych jest dobrowolne, niemniej jednak bez ich podania nie jest możliwe korzystanie z usługi newslettera. Wyrażona zgoda może być w każdym czasie odwołana, co będzie skutkować usunięciem adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi newslettera.