Serdecznie zapraszamy nauczycieli oraz opiekunów do udziału w warsztatach prowadzonych przez Alicję Rasmus – psychologa, trenera i coacha ICC.

Liczba miejsc ograniczona. Rejestracja poprzez formularz poniżej.

Wszystkich opiekunów zapraszamy podczas Drzwi Otwartych na chwilę wytchnienia do specjalnie przygotowanego „pokoju nauczycielskiego" do sali 00.29. (I piętro).


Wyrażam chęć uczestniczenia w wydarzeniu oraz wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w powyższym formularzu, przez organizatorów wydarzenia, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm., tylko i wyłącznie w celach ewidencyjnych na potrzeby organizacji wydarzenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi w celu korzystania z usługi newslettera, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 ze zm.). Administratorem danych jest Uniwersytet Medyczny w Łodzi (Al. Kościuszki 4,90-419 Łódź), zwany dalej Uczelnią. Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez Uczelnię wyłącznie w celu realizacji usługi newslettera polegającej na otrzymywaniu informacji związanych z działalnością Uczelni i wydarzeniach przez nią organizowanych. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu przepisów ustawy o ochronie danych osobowych. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Uczelni danych osobowych jest dobrowolne, niemniej jednak bez ich podania nie jest możliwe korzystanie z usługi newslettera. Wyrażona zgoda może być w każdym czasie odwołana, co będzie skutkować usunięciem adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi newslettera.