6 kwietnia 2022

Studenckie Towarzystwo Naukowe – o tym jak zostać naukowcem na studiach

Transmisja „na żywo” – 14:00

Opis wykładu

Działalność naukowa podczas studiów na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi to niepowtarzalna okazja nie tylko do poszerzenia swojej wiedzy, ale także do zdobycia doświadczenia potrzebnego w przyszłej praktyce. Liczne koła naukowe działające na naszej uczelni zapewniają możliwości takiego, jak i klinicznego rozwoju. Organizowane konferencje natomiast to możliwość wzięcia udziału w warsztatach i targach czy uzyskanie doświadczenia konferencyjnego.

• Dlaczego warto się zaangażować naukowo podczas studiów?
  • Czy praca naukowa jest dla mnie?
  • Jak działają koła naukowe?
  • Dlaczego konferencje są takie popularne na studiach, skoro, będąc w szkole średniej, nigdy o nich nie słyszałem?

Odpowiedź na wszystkie te pytania i więcej dowiesz się podczas spotkania z Zarządem Studenckiego Towarzystwa Naukowego w Łodzi. Serdecznie zapraszamy!